()

نمایندگی تعمیر تلویزیون بلست در رباط کریم

نمایندگی تعمیر تلویزیون بلست در رباط کریم برای ارائه خدمات در شهر رباط کریم و ارائه خدمات با کیفیت در محل شما در زمینه تعمیرات تلویزیون آماده خدمت رسانی به همشریان محترم می باشد.

از این رو مانند سایر لوازم الکتریکی بعد از مدتی استفاده از این دستگاه بنا ب دلایل مختلف درگیر مشکلات نرم افزاری و یا سخت افزاری شود بنابراین اولین اقدام بعد از مواجه با این مشکل باید ابتدا کابل های ورودی به تلویزیون را چک کرده و از جریان برق اطمینان حاصل کنید.

و سپس بعد از تشخیص خرابی ب تعمیرکار مختص برند تلویزیون خود مراجعه کنید تا از خطرات جدی به دستگاه خود جلوگیری کنید.

که این کار باید توسط مجرب ترین تکنسین های باتجربه انجام شود شرکت آریان سرویس با داشتن دانش و مهارت بالای تعمیرکاران خود در کنار استفاده از ابزار و دستگاه های پیشرفته و مدرن توانسته باعث بالا بردن سطح کیفی خدمات بلست را به آخرین استانداردهای روز دنیا نزدیک کند .

تعمیر تلویزیون بلست در رباط کریم

تمامی تلویزیون ها از قطعات مختلفی اعم از پنل یا صفحه اصلی تلویزیون ، مین برد ، برد تیکان ، بک لایت یا نور صفحه زمینه ، برد پاور ، سوکت و فلت ها ، بخش کابل ها و USB

که کوچکترین اختلال در هر بخش آن باعث عملکرد نادرست دستگاه شما می شود و باعث سردرگمی و ناراحتی شما میشود.

خرابی و ایرادات دستگاه بلست میتواند ب شرح ذیل باشد :

  • مشکلات بک لایت تلویزیون
  • مشکلات شدن پنل تلویزیون
  • مشکلات صدا
  • مشکلات مین برد
  • مشکلات برد پاور
  • مشکلات برد تیکان

و بسیاری از عیوب مختلف دیگر ک در ادامه به تعدادی از مشکلات رایج اشاره می کنیم :

تعمیر بک لایت ال جی در پاکدشت

تعمیر تلویزیون بلست در رباط کریم در منزل

اغلب مشکلات تصویر تلویزیون ها به نوعی به خرابی بک لایت تلویزیون بلست یا همان نور پس زمینه مربوط می باشد.

بک لایت یکی از مهم ترین اجزای پنل است که تعدادی لامپ ال ای دی به صورت رشته ای متصل به هم شده اند و باعث نور دهی به صفحه زمینه می شود .

با از کار افتادن هر یک از این لامپ ها باعث اختلال در تصویر و به هم خوردن تصاویر دستگاه شما می شود ،که باید به صورت تکی تعمیر و یا به صورت کلی تعویض شود.

تعویض به صورت کلی باعث عمر بیشتر دستگاه شما می شود بعد از تعویض باید از ست شدن بک لایت با پاور اطمینان حاصل کرد و عملیات تعمیرات به بهترین نحوه انجام شود.

هزیه تعمیر تلویزیون بلست در اندیشه

هزینه تعمیر تلویزیون بلست در رباط کریم

سایز تلویزیونقیمت به تومانسایز تلویزیونقیمت به تومان
32 اینچبین 1,000,000 تا 1,200,00049 اینچبین 1,800,000 تا 2,500,000
40 اینچبین 1,200,000 تا 1,600,00050 اینچبین 1,800,000 تا 2,500,000
43 اینچبین 1,400,000 تا 1,900,00055 اینچبین 2,200,000 تا 3,200,000
47 اینچبین 1,500,000 تا 2,200,00060 اینچ و بالاترتماس بگیرید

تعمیر بک لایت بلست در رباط کریم در منزل

تعمیر بک لایت بلست در منزل در شرکت آریان برای رضایت بیشتر مشتری و راحتی برای حمل نقل دستگاه انجام می شود .از این رو شرکت آریان تعمیر بک لایت بلست در سایز های 65 و 75 را در منزل انجام می دهد.

در تعمیر بک لایت در منزل باید به چند نکته توجه داشت در مواقع باز کردن دستگاه در سایزهای یزرگ بسیار قاب پشت دستگاه حساس مس باشد و باید با دقت تمام لاز شود که موجب انحنا در آن نشود.

از نکات مهم در تعمیر بک لایت بلست در قسمت برد آدرس دستگاه توجه کرد از موقع آزاد کردن فلت تیکان به پنل دچار مشکل نشود.

در قدم بعدی باز کردن قاب جلوی تلویزیون می باشد که باید توسط قاب باز کن مخصوص انجام شود باعث دچار مشکل در پنل یا لیکویید تلویزیون نشود.

در این مرحله به حساس ترین قسمت بلند کردن پنل دستگاه می باشد که توسط فرد فوق متخصص در زمینه بک لایت نیاز است که کوچکترین ایراد در لیکویید ایجاد نشود.

در زمان تعویض بک لایت بلست در منزل باید توجه داشت بک لایت به بدنه اتصال پیدا نکند و باعث سوختن بک لایت جدید نشود.از این رو میتوان از چسب حرارتب دو طرفه استفاده کرد که گرما و جلوگیری از اتصال شود.

تکنسین با تجربه

شرکت آریان توانسته با تکمیل کادر خود در زمینه تعمیرات تلویزیون تکنسین با تجربه و متخصص جذب کند.

خدمات رسانی سریع

شرکت آریان ثبت در خواست شما را انجام داده و با رائه به تعمیرکار برای اعزام به محل شما سریع اقدام خدمات در منزل انجام می دهد.

ضمانت نامه کتبی

کلیه خدمات ارائه شده تعمیرات تلویزیون دارای ضمانت  6 ماه تا 1 ساله کتبی با مهر رسمی شرکت می باشد.

رضایت مشتری

رضایت مشتری  پایان کار توسط تعمیرکار شرکت در محل گرفته شد و تعمیر انجام شده تحویل مشتری می شود.

تعمیر پنل تلویزیون بلست در رباط کریم

پنل تلویزیون که نام اصلی آن لیکویید در زبان تعمیرات شناخته می شود در مواردی دپار مشکلات می شود که با توضیح در مورد مشکل و نحوه تعمیر آن اینگونه باید اقدام به تعمیرات نماییم.

پنل وظیفه نمایش تصویر را بر عهده دارد حال این پخش تصویر دچار مشکلاتی می شود که از جمله مهمترین مشکل نداشتن تصویر است.زمانی این مشکل مربوط به پنل می باشد که تلویزیون نور بک لایت داشته باشد ولی تصویر نداشته باشد.

برای تعمیر این مشکل نیاز به اتقال به شرکت می باشد.تعمیر پنل تلویزیون بلست در معدود شرکت هایی در زمینه تعمیر پنل ارائه می شود چون نیاز به دستگاه باندینگ و تخصص کامل با این دستگاه می باشد.

برای تعمیر پنل نیاز اولیه تشخیص در بخش فلت می باشد که بتوان فهمید کدام فلت دچار ایراد شده که تصویر دستگاه را قطع کرده و بعد از تشخیص خرابی فلت نیاز به تعویض با دستگاه باندینگ ماین کرد.

مشکلات صدا در تلویزیون بلست

معمولا در تلویزیون بلست صدا قطع می شود یا به صورت قطع وصل شدن به وجود می آید.زمانی در تعمیر تلویزیون بلست به قسمت صدا برخورد می کنیم اول اتصلات را باید چک کرده از جمله hdmiو کابل 3فیش .

زمانی که اتصالات چک شد مشکل برطرف نشد باید به بخش تعمیرات مراجعه کرد. اولین قدم برای درست کردن صدا در تلویزیون های بلست این می باشد که برنامه تلویزیون دچار ایراد می شود با آپدیت تلویزیون مشکل صدا برطرف می شود.

نمایندگی تعمیر تلویزیون بلست در رباط کریم در زمینه قطع وصل شدن صدا دارای تخصص مناسبی می باشد .در این خصوص باید به سالم بودن باند توجه کرد اگر باند خراب باشد با تعویض این قطعه ایراد رفع می شود.

صدا خش خش میکند مطمئنا بلندگو پاره شده است و با تعویض بلندگو تلوزیون بلست اختلال صدا برطرف می شود.

نحوه تعمیر تلویزیون بلست در رباط کریم

تعمیر تلویزیون مارشال در هشتگرد

مشتریان در زمانی که تلویزیون دچار خرابی می شود نگرانی از نحوه تعمیر تلویزیون بلست در رباط کریم خود می شوند.زمانی که تلویزیون خاموش می شود شما باید اولین کاری که انجام می دهید.کابل تلویزیون را تعویض کنید.

قدم بعدی که باید انجام داد تعویض محافظ تلویزیون می باشد ممکن است محافظ تلویزیون یرق را به درستی به تلویزیون نرساند و فقط دکمه پاور دستگاه را روشن کند.

چک کردن اتصالات تلویزیون هم از موارد است باید مورد برسی قرار بگیرد آیا تلویزیون دچار مشکل شده یا دستگاه که متصل شده به تلویزیون .

زمانی که این موارد را برسی کردیم و مشکل حل نشد باید با شرکت متخصص تعمیر تلویزیون بلست در رباط کریم تماس بگیریم.

✔شرکت آریان با تماس شما درخواست تعمیر راثبت میکند و در اختیار تعمیرکار قرار می گیرد.

✔ایراد دستگاه شما توسط متخخصص تعمبرات تشخیص داده می شود.

✔نیاز به تعمیر و تعویض قطعات خراب توسط تعمیرکار.

✔دریافت تلویزیون بدوت ایراد توسط مشتری .

✔ارائه ضمانت نامه کتبی با مهر معتبر شرکت آریان.

✔دریافت رضایت مشتری در آخرین مرحله از کار تعمیر تلویزیون بلست در رباط کریم.

[/vc_column_inner]

تعمیر مین برد تلویزیون بلست در رباط کریم

تعمیر مین برد تلویزیون بلست یکی از مهمترین قسمت تعمیرات تلویزیون می باشد.مین برد وظیفه هماهنگی میان تمام اجزا تلویزیون را انجام میدهد.

زمانی که مین برد دجار اختلال می شود به صورت گوناگون این ایردات خود را نشان میدهند.شایع ترین ایراد در مین برد تلویزیون بلست ایجاد می شود بروی لوگوی بلست تلویزیون می ماند که این خرابی اکثرا در مدل 50hb110b اتفاق میافتد.

دستگاه بروی لوگو می ماند بیشتر مربوط بع تلویزیون های اندروید بلست می باشد.برای رفع این ایراد باید اپدیت به روز تلویزیون از طریق USB متصل و اپدیت شود.

موارد دیگر از مشکلات مین برد تلویزیون بلست میتوان اشاره کرد هنگ کردن و خاموش روشن شدن تلویزیون می باشد که بسیاری از مشتریان با این موضوع برخورد داشته اند.

برای رفع این خرابی بعضی مواقع نیاز به بازنشانی کارخانه می باشد و زمان های دیگر باید دستگاه RLOAD در مین برد انجام شود.

از مهمترین خرابی مین برد تلویزون بلست باید خاموش شدن دستگاه اشاره کرد که خود این خرابی میتوان به دو صورت اتفاق بیوفند.

تعمیر مین برد تلویزیون صنام

1.سوختن CPU

زمانی که CPU تلویزیون در قسمت مین برد بسوزد متسفانه مین برد نیاز به تعویض دارد اما در بسیار دفعات معددوی با تعویض پردازنده مین برد میتوان مشکل را برطرف کرد.

2.خرابی در قسمت ای نند

زمانی که تلویزیون بلست خاموش شده اما چراغ استند بای روشن می باشد خرابی به قسمت ای سی حافظه یا همان نند مربوط می باشد .

برای تعویض ای سی نند نیاز به دستگاه هیتر بسیار دقیق و پراگرامر RT809H می باشد که ای سی به درست برداشته و گذاشته شود و با دستگاه پراگرامر برنامه درست مربوط به مین برد تلویزیون بلست زده شود.

تلویزیزیون بلست صدا دارد تصویر ندارد

تلویزیون زمانی که صدا دارد تصویر ندارد عموا ایراد بک لایت دارد که با تعمیر و یا تعویض کامل بک لایت میتوان این ایراد را بر طرف کرد.

زمانی این اتفاق می افتد میتوان با انداختن نور موبایل بروی تصویر بررسی کرد آیاد توصیر دیده می شود یا ن اگر دیده شود بک لایت تلویزیون دچار مشکل شده و باید تعوصیض شود.

تلویزیون جی پلاس صدا دارد تصویر ندارد

قسمتی از تصویر تاریک شد

قسمتی از تصویر تاریک شده به علت این می باشد که بخشی از بک لایت روشن و بخش دیگر خاموش می باشد و همین باعث تاریک روشن بودن تصویر می شود.

برای رفع این موضوع باید با تعویض کامل بک لایت این ایراد بر طرف نمود.اما باید به این موضوع دقت داشت که در این مواقع باید ولتاژ پاور را برسی کرد که برق ورودی به قسمت که خاموش می باشد درست باشد.

حال که از این نکته اطمینان حاصل کردی میتوان تعمیر بک لایت تلویزیون بلست را انجام داد.

تاریک شدن قسمتی از تصویر و خرابی بک لایت

نداشتن تصویر به علت خرابی برد تیکان

خرابی برد تیکان جی پلاس

برد تیکان برای اتصال مین برد به پنل مورد استفاده قرار میگیرد و وظیفه بوجود آوردن تصویر را دارد .حال هر زمان این برد وظیفه خود را به درستی انجام ندهد تصویر دچار اختلال می شود.

خیلی از مواقع با خرابی برد تیکان تصویر رفته ولی صدا می ماند که اغلب احساس میکنند بک لایت دستگاه خرابه شده است اما ما در شرکت نمایندگی تعمیر تلویزیون بلست در رباط کریم  به بررسی این مشکل پرداختیم.

برای اینکه متوجه شویم که در این نوع خرابی تیکان خراب شده یا بک لایت باید به این موضوع دقت داشت زمانی بک لایت دستگاه روشن باشد و تلویزیون صدا نداشته باشد برد تیکان خراب می باشد.

از موارد دیگر خرابی برد تیکان باید بوجود آمدن خطوط رنگی بروی صفحه اشاره کرد که اکثرا به صورت خطوط عمودی و افقی ایجاد می شود.برای تعمیر تلویزیون بلست در رباط کریم این مواقع باید از دستگاه BGA استفاده کرد.

تعمیر برد تیکان کاری بسیار حساس و تخصصی می باشد که اکثر شرکت های تعمیرات سعی در تعویض داشته.

عیب یابی و تعمیر برد پاور بلست در رباط کریم

تعمیر تلویزیون بلست در رباط کریم قسمت برد پاور بستگی به مدل دستگاه دارد در LCD بلست معمول به دیر شدن تلویزیون مربوط به برد پاور می باشد و از این رو باید قطعات فرسوده از جمله خازن های برد پاور را تعویض کرد تا ایراد رفع شود.

خرابی های برد پاور متعدد می باشد.خاموش شدن کامل تلویزیون که میتواند سوختگی در قسمت هات پاور باشد که باعث می شود چراغ پاور دستگاه هم روشن نشود.

روی چراغ استند بای می ماند در این حالت معمولا خرابی به قسمت COLD پاور مربوط می باشد که خود این بخش به دو قسمت خروجی بک لایت که با تعویض ترانزیستور های خراب یا خازن میتوان مشکل رفع کرد.

بخش دوم از خروجی در قسمت سرد تلویزیون به سمت برد مین میرود که اکثرا خرابی بسیار پیچیده می شود و باید با مولتی متر برای پیدا کردن ایراد مورد برسی قرار گیرد.

برد پاور نقش یسزایی در تلویزیون دارد بخاطر ورودی 220ولت برق شهری و تقسیم بندی ولتاژ به قسمت های دیگر تلویزیون .همیشه بروی برد پاور جدول خروجی ولتاژ در قسمت سوکت خروجی مین و بک لایت وجورد دارد.

تعمیر بک لایت بلست نیز بستگی به برد پاور دارد زیرا ولتاژ خروجی به سمت بک لایت اهمیت بالایی در تعمیر بک لایت دارد کم زیاد بودن ولتاژ برای عمر بم لایت مهم می باشد.

تعمیر پاور ایوا

تعمیر تلویزیون بلست در رباط کریم در محل

حال که مشکلات و خرابی اطمینان حاصل نمودید در تلاشید تا به دنبال تکنسین مجرب در محدوده خود باشید.از جا به جایی به شهرهای نزدیک برای تعمیرات خود داری کنید شرکت آریان برای راحتی مشتریان خود در مناطق اعم از تعمیر تلویزیون در رباط کریم این امکان به آنها داده از بهترین تکنسین در محل خود بهره برند.

به این صورت که بعد از تماس با شرکت و مشاوره با تعمیرکاران و اعلام خرابی دستگاه خود اقدام به ارسال تعمیرکار در محل می نمایید.شرکت آریان با بیش از چند دهه سابقه درخشان و جلب رضایت مشتریان در حوزه تعمیرات توانسته متناسب با نیاز شما و ساعت اعلامی اقام به اعزام تعمیرکار کند.

سوالات متداول تعمیر تلویزیون بلست در رباط کریم

تعمیر تلویزیون بلست در رباط کریم برای رفاه حال مشتریان برای خدمات رسانی درمنزل انجام می شود.

بله خوشبختانه یکی از بهترین خدمات ارائه شده توسط شرکت آریان ارائه تعمیر بک لایت در منزل می باشد.

میتوان گفت از نظر تعمیرات بک لایت در تمام مدل های تلویزیون بلست از جمله مدل های جدید مشخص می باشد و میتوان با تماس گرفتن مشتری اعلام هزینه دقیق نمود.

همیشه این مشکل به بک لایت مربوط نمی باشد چند دلیل مهم میتواند موثر باشد.از جمله میتواند بک لایت باشد.پنل برد تیکان و حتی انتن باعث این اتفاق می افتد.

بله قابل تعمیر می باشد شرکت آریان با استفاده از دستگاهای مدرن تعمیرات از جمله ماشین باندینگ و لیزر این کار را به راحتی برای مشتریان انجام می دهد و رضایت کامل مشتری را جلب می نامید.

با صراحت میشه جواب این سوال را داد بله انجام می شود شرکت آریان چند دهه تجربه در زمینه تعمیرات تلویزیون دارد.

به این محتوا امتیاز بده

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید.

میانگین نظرات / 5. تعداد نظردهی:

اولین نفر شما هستید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.