()

نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی

نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در زمینه تعمیرات کاری بسیار جذاب و حساس مس باشد برای اینکه بتوان از پس تعمیر تلویزیون سونی بر آمد نیاز به تخصص و تجربه بالا می باشد.حال شرکت تعمیرات آریان با تجربه چند دهه در تعمیرات تلویزیون سونی این امکان را برای مشتریان فراهم کرده بتوانند از این امکان بهرمند شوند.

تعمیر تلویزیون سونی در شرکت آریان از جمله تعمیر بک لایت تعمیر پنل و تعمیرات مین برد انجام می شود که هر کدام از این موارد با دستگاه مخصوص خود انجام می شود. تماس با ما 02144241182

تعمیر تلویزیون سونی
هزینه تعمیر تلویزیون ال جی در پاکدشت

تعمیر تلویزیون سونی

زمانی متوجه اشکلاتی در تصویر تلویزیون سونی شدید به احتمال زیاد ایراد مربوط به  بک لایت در تلویزیون می باشد. توصیه ما به شما کاربران گرامی این است که سریعاً بابت بررسی و تعمیر آن توسط افراد کارشناس و مراکز مجاز اقدام نمایید.

این اقدام سریع شما باعث شده تا از آسیب دیدگی بیشتر جلوگیری به عمل آید و در همان لحظات ابتدایی با تعمیر، اختلال به وجود آمده برطرف گردد. گاهی کاربران با پدید آمدن هاله های سیاه در تصویر و یا نقاط نورانی همچنان به استفاده و تماشای تلویزیون پرداخته که این امر تنها خرابی بیشتر قطعات را در پی داشته و باعث شده متحمل هزینه بالاتری بابت تعمیر دستگاه خود شوید. تماس با ما 02177467504

تعمیر تلویزیون سونی در منزل

نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در تهران و کرج با ارائه خدمات تعمیر تلویزیون سونی در منزل.مشتریان میتوانند با شماره گیری نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی 02122362456 تماس حاصل فرمایند و در سریع موقع از خدمت رسانی بهرهمند شوند.

تعمیرکاران بنابر ایراد  و مدل تلویزیون قطعات مورد نیاز دستگاه را همراه خود آورده و تعمیر تلویزیون سونی در منزل و یا محل را انجام خواهند داد.

متخصصان شرکت آریان همیشه سعی در تعویض بک لایت دارند به علت نو شدن و عمر بیتشر تلویزیون اقدام به این کار میکنند.

در صورتی که تعداد لامپ های آسیب دیده کم باشد می‌توان به تعمیر همان تعداد کم اکتفا نمود و در صورتی که لامپ های سوخته بیش از نیمی از آنها را درگیر کرده باشد و از کیفیت مناسبی برخوردار نباشند نیازمند تعویض کامل هستند.

تعمیر بک لایت بلست

تعمیر بک لایت تلویزیون سونی

در برخی از تلویزیون ها بک لایت اج لایت یا ال ای دی بار ( edge-lit یا ELED ) دارند .

بک لایت LEDBar بصورت خطی در بالای تلویزیون یا کناره ها قرار دارد و نور را از یک سمت به سمت دیگر تلویزیون ارسال می کند ، در نتیجه بعد از یکنواخت کردن نور توسط دیفیوزر تصویر نمایش داده می شود ؛ لذا تنها یک خط بکلایت مشاهده می شود .

دیگر بک لایت ها بصورت خوشه ای یا لنزبار دارای سطر و ستون می باشند و تفاوت بسیاری با اج لیت دارند ، در نتیجه بسته به مدل و نوع بک لایت تلویزیون روند تعمیر و هزینه تعمیر بک لایت نیز تغییر می کند .

جهت اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت بک لایت به بخش هزینه تعمیر بک لایت مراجعه شود .

تکنسین با تجربه

شرکت آریان توانسته با تکمیل کادر خود در زمینه تعمیرات تلویزیون تکنسین با تجربه و متخصص جذب کند.

خدمات رسانی سریع

شرکت آریان ثبت در خواست شما را انجام داده و با رائه به تعمیرکار برای اعزام به محل شما سریع اقدام خدمات در منزل انجام می دهد.

ضمانت نامه کتبی

کلیه خدمات ارائه شده تعمیرات تلویزیون دارای ضمانت  6 ماه تا 1 ساله کتبی با مهر رسمی شرکت می باشد.

رضایت مشتری

رضایت مشتری  پایان کار توسط تعمیرکار شرکت در محل گرفته شد و تعمیر انجام شده تحویل مشتری می شود.

چشمک زدن چراغ پاور تلویزیون سونی

2بار چشمک زدن تلویزیون سونی مربوط به برد پاور می باشد.

3بار چشمک مربوط به برد مین می باشد

4بار چشمک در بعضی از مدل های تلویزیون سونی اعم از 55w904aو46w904a fو75x9500h بک لایت می باشد.

5بار چشمک مربوط به پنل و برد تیکان تلویزیون سونی می باشد.

6بار چشمک اکثرا در بیشتر مدل های دستگاه سونی بک لایت دستگاه می باشد اعم از…

55w800c 65x800g 65x8500d 55x8500c 40w600b 48w600b 42w670a 40wr450a 46wr450a

تعمیر بک لایت ال جی در پاکدشت در محل

تلویزیون سونی صدا دارد ولی تصویر ندارد

زمانی که تلویزیون سونی صدا دارد تصویر ندارد میتواند چندین علت داشته باشد.در مرحله اول تیکان و در مراحل بعدی به بک لایت و پنل یا حتی می تواند به انتن تلویزیون شما مرتبط باشد.برای تست هرکدام از این مراحل بهترین راه زدن دکمه home می باشد اگر ظاهر نشد اونوقت باید تعمیرات سونی تماس بگیرید.

اصلی‌ترین دلیل اینکه تلویزیون سونی در مدل 65x8000g تصویر ندارد اما صدا دارد مربوط به بک لایت یا پنل تلویزیون می باشد . اگر کماکان تلویزیون تصویر نداشت با چراغ قوه موبایل داخل تصویر تلویزیون نور بیاندازید ، اگر تصویر تلویزیون دیده شد مشکل از بک لایت تلویزیون است اما اگر نور ضعیف بود یا خطهای رنگی روی صفحه پدید آمد مشکل از پنل است .

در صورتی که ایراد بک لایت باشد ، تعمیر بک لایت تلویزیون اسنوا در منزل توسط نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در تهران امکان پذیر می باشد .

مطالعه مقاله ” دلایل نداشتن تصویر ” کمک می کند اطلاعات کامل تری را درباره این سری مشکلات بدست آورید .

تصویر بعد از مدتی کار کردن قطع می شود

تلویزیون سونی شما بعد از مدتی کارکردن تصویر قطع می شود که این ایراد در تلویزیون های سونی بسیار شایع می باشد که در بیشترین مورد مربوط به برد تیکان در این دستگاه می باشد.

در برخی مدل‌های تلویزیون سونی سنسوری وجود دارد که با خرابی یک یا تعدادی از لامپ ها فعال شده، و برای جلوگیری از آسیب دیدگی تمام لامپ ها، آن ها را خاموش نموده تا کاربر در پی راه حلی برای تعمیر آن باشد.

سیاه شدن تصویر در حالی پیش می‌آید که صدای شبکه در حال پخش همچنان شنیده می‌شود و پدید آمدن این موضوع کاربر را متوجه خطا در بخش بک لایت تلویزیون می کند. تعمیر تلویزیون سونی در بخش بک لایت از جمله خدماتی می باشد که تعمیر تلویزیون سونی در منزل قابل بررسی و تعمیر است.

اصلی‌ترین دلیل در این بخش می‌تواند مربوط به بک لایت یا پنل تلویزیون باشد . اگر کماکان تلویزیون تصویر نداشت با چراغ قوه موبایل داخل تصویر تلویزیون نور بیاندازید ، اگر تصویر تلویزیون دیده شد مشکل از بک لایت تلویزیون است اما اگر نور ضعیف بود یا خطهای رنگی روی صفحه پدید آمد مشکل از پنل است .

مطالعه مقاله ” اطلاعات کاربردی بک لایت تلویزیون ” کمک می کند اطلاعات کامل تری را درباره این قطعه بدست آورید.

تصویر تلویزیون سونی یک لحظه می آید و دستگاه خاموش می شود

تعمیر تلویزیون سونی در زمانی که تلویزیون روشن می شود بعد از چند ثانیه خاموش می شود 6بار یا در بعضی مواقع 4بار چشمک می زند به بک لایت دستگاه مربوط می شود .

تصویر وقتی یک لحظه می آید بعد دستگاه قطع می شود و 5بار چشمک می زند میتوان به خرابی برد تیکان اشکاره کرد و باید دستگاه به شرکت نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی منتقل شود که اول از سالم بودن پنل دستگاه اطمینان حاصل شود و بعد برد تیکان تعویض گردد.

چرا تلویزیون صدا دارد تصویر ندارد

پدید آمدن نقاط نورانی در تصویر تلویزیون

همیشه سیاه شدن تصویر به معنای خرابی در بخش بک لایت نیست، گاهی پدیدآمدن یک سری نقاط نورانی یا تاریک و روشن در تصویر نیز نشان از خرابی در بخش لامپ های تلویزیون است.

بدین صورت که در برخی از نقاط تصویر نقطه های نورانی همانند لامپ روشن است و تصویر در آن نقاط نورانی و سفید مشاهده می‌شود. لامپ‌ها به دلیل اینکه بتوانند نور را به صورت یکسان در اطراف خود پخش کنند دارای منشوری بر روی خود می باشند.

که این منشورها توسط چسب مخصوص به لامپ ها متصل شده اند، حال اگر به دلیل گرمای تولیدی لامپ ها و یا غیر استاندارد بودن لامپ ها، منشور از آنها جدا گردد و لامپ دیگر نتواند نور را به اطراف پخش کند، باعث شده تا نور مستقیماً به صفحه تابیده و آن را به صورت یک نقطه نورانی در تصویر مشاهده نماییم.
اصلی‌ترین دلیل در این بخش می‌تواند مربوط به بک لایت و لامپ ها یا پنل تلویزیون باشد . اگر در هاله تصویر تلویزیون نور دیده شد مشکل از بک لایت است در غیر اینصورت مشکل از پنل است .
نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی با بهره مندی از قطعات اورجینال و اصلی و همچنین بکارگیری چسب های مرغوب از پدید آمدن این معضلات جلوگیری خواهد نمود.

کیفیت تصویر تلویزیون سونی پایین است

گاهی هنگام مشاهده با این صحنه مواجه می شوید که کیفیت و نور تصویر با حالت قبل، متفاوت است و تصویر کم نور تر شده است. در ابتدا این تصور در ذهن هر کاربری نقش می‌بندد که تنظیمات تلویزیون دستکاری شده به همین دلیل نور تصویر کمتر از قبل مشاهده می شود.

با یک بررسی ساده در تنظیمات روشنایی تلویزیون ، تنظیم سنسور ECO ، بررسی کابل و گیرنده دیجیتال ، می‌توان یقین پیدا نمود که ایراد در بخش تنظیمات تلویزیون است یا خیر .

باید بیان نماییم ایراد پدید آمده در بخش لامپ ها و ضعیف شدن عملکرد آنها علت کم نور شدن تصویر تلویزیون سونی می باشد . هزینه تعمیر کم نور شدن صفحه تلویزیون سونی در بخش بک لایت ذکر شده است .

این امر نیازمند بررسی توسط متخصصین را دارد، تا با مشخص نمودن تعداد لامپ های آسیب دیده نسبت به تعمیر و یا تعویض تمامی آن ها اقدامات لازم را انجام دهند.
اصلی‌ترین دلیل در این بخش می‌تواند مربوط به بک لایت و لامپ های تلویزیون باشد و علت کم نور شدن تلویزیون اسنوا ، خاموش شدن یا ضعیف شدن تعدادی از لامپ های بک لایت است .
مطالعه مقاله ” دلایل کم نور شدن تلویزیون ” کمک می کند اطلاعات کامل تری را درباره بروز مشکل بدست آورید .
تعمیر تلویزیون سونی از آن دسته تعمیراتی است که مرکز و نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی به صورت ویژه در آن تخصص و تبحر دارد.

هزینه تعمیر تلویزیون سونی

تعمیر بک لایت ال جی در پاکدشت

چطور متوجه شویم که بک لایت تلویزیون ما در زمان استفاده از خدمات تعمیر تلویزیون نیاز به تعمیر دارد یا تعویض؟ معمولا همه چیز بسته به کارشناسی دارد که در زمان کارشناسی تلویزیون شما به شما مشاوره می‌دهد ! به هردلیل این امکان وجود دارد که تعمیر بک لایت تلویزیون، مشکل شما را برطرف کند اما هزینه تعمیر و تعویض در نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در تهران یکی است ، پس چه بهتر که تعویض گردد .

هزینه تعمیر بک لایت تلویزیون بستگی به مدل تلویزیون و نوع بکلایت تلویزیون دارد . چندین مدل بک لایت در تلویزیون ها استفاده می شود از جمله : بک لایت اج لیت ( edge-lit یا ELED ) ، بک لایت دایرکت لیت (direct-lit یا DLED ) ، بک لایت لوکال دیمینگ ( local dimming یا LD ) ، بک لایت فول ارای (full array local dimming یا FALD ) .

بعلاوه یک پانل انتشار ویژه (صفحه راهنمای نور، LGP) یا همان پنل دیفیوژن اغلب برای پخش یکنواخت نور در پشت صفحه نمایش استفاده می شود تا نور بک لایت ها بصورت یکنواخت به پنل اصلی برسند .

به همین دلیل هزینه تعمیر بک لایت بسته به تنوع بالا قابل تغییر است . همچنین بکلایت در تلویزیون های 4K و HD یکسان نیست و این عامل هم روی قیمت تاثیر می گذارد برای مثال تلویزیون 40w600b اچ دی است و تلویزیون 65x8000g از نوع 4K است . حدود قیمت بک لایت از 600.000 تومان الی 4.000.000 تومان می باشد

مطالعه مقاله در خصوص ” بک لایت تلویزیون ” کمک می کند اطلاعات کامل تری را درباره این قطعه بدست آورید.

عوامل موثر بر هزینه تعمیر بک لایت تلویزیون سونی

شرکت سونی با ارائه مدل های مختلفی از تلویزیون ، در هر کدام نوع خاصی از بک لایت را استفاده کرده است که همین امر باعث شده قیمت بک لایت با توجه به مدل تلویزیون متغیر باشد. فاکتور دیگری که بر این قیمت گذاری تاثیر دارد اندازه و اینچ تلویزیون است، به طبع هر چه اینچ تلویزیون بالاتر باشد بک لایت آن هم گرانتر خواهد بود.

کیفیت قطعات موجود در بازار هم عامل دیگری است که بر قیمت تاثیر مستقیم دارد.

تعمیر تلویزیون سونی در محل

تعمیر تلویزیون سونی در منزل برای آن دسته عزیزانی است که دستگاه تلویزیون آنها دچار مشکل و خرابی شده است و به هر دلیل امکان جابجایی و انتقال آن به تعمیرگاه وجود ندارد.

تعمیر تلویزیون سونی نمایندگی سونی برای راحتی و آسایش خاطر و رفاه حال همشهریان، این امکان را فراهم نموده است تا در صورت درخواست مشتریان گرامی، کادر فنی تعمیر و کارشناسان این شرکت جهت تعمیر تلویزیون سونی در منزل یا محل کار اعزام گردند.

نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی با سابقه درخشان چندین ساله در امر تعمیر تلویزیون سونی آماده ارائه خدمات به کاربران گرامی می باشد.

همچنین این مجموعه به دلیل دارا بودن چند شعبه فعال در سراسر شهر تهران بزرگ و شهرستان های اطراف قابلیت این امر را دارد که در سریعترین زمان ممکن کارشناسان خود را به محل اعزام نموده تا در کوتاه ترین زمان، عمل تعمیر را انجام دهند.

یکی از مهمترین مواردی که این مجموعه را نسبت به رقبا متمایز نموده قیمت عادلانه و منصفانه تعمیرات آن می‌باشد. نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در تهران به دلیل وارد نمودن قطعات میباشد.

تعمیر مین برد تلویزیون صنام

 تعمیر تلویزیون سونی در تهران

آیا  تعمیر تلویزیون سونی در محل وجود دارد؟ بله، اما … تعمیر برخی از قطعات نیاز به دستگاه‌های مخصوص دارد و امکان تعمیر آن‌ها در محل وجود ندارد .

تعمیرکاران نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در تهران به همراه قطعات اصلی پیش بینی شده در محل حاضر می شوند تا اگر امکان تعمیر و یا تعویض قطعات در محل و یا تعمیر تلویزیون سونی در منزل شما وجود داشته باشد این امر را انجام دهند ؛

تشخیص صحیح این مورد که آیا امکان تعمیر و یا تعویض قطعات شما در محل وجود داشته باشد نیاز به کارشناسی دارد .

اولین تشخیص قبل از مراجعه سرویس کار صورت می گیرد ، که توسط کارشناسان نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در تهران بصورت تلفنی از شما پرسیده میشوند .

سپس تعمیرکار با توجه به موارد توضیحی فوق به محل اعزام و تمامی علت های شایع را بررسی نموده و قبل از تعمیر و یا تعویض به شما و همچنین مرکز اعلام می نماید؛ سپس در صورت تائید اقدام لازم را بعمل می آورند .

 

.

گارانتی کتبی معتبر قطعات تعویضی یا تعمیری

تمامی قطعات تعویض یا تعمیر شده توسط نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در تهران ، دارای گارانتی 6 ماه الی یکساله کتبی است .

” ضمانت کتبی ” شامل تعمیر یا تعویض قطعات بوده و بصورت رایگان صورت می گیرد .

یکی از مهمترین مسائلی که نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در تهران به طور ویژه به آن اهمیت داده است، ارائه فاکتوری مبنی بر تعمیر انجام گرفته می‌باشد که در آن تمام مراحل تعمیر صورت گرفته، هزینه پرداخت شده و مدت اعتبار آن قید شده است.

تمام خدمات صورت گرفته توسط این مجموعه دارای حداقل ۶ ماه ضمانت می باشد و در صورتی که در طول این مدت کاربر با ایرادی در تلویزیون خود مواجه شود از طریق ارائه این برگه گارانتی می تواند بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای از خدمات این مجموعه استفاده نمایند. ارائه برگه گارانتی تنها بابت رضایت خاطر کاربرانی می باشد که از خدمات این مجموعه بهره‌مند شده‌اند.

در صورتی که برای اولین بار جهت تعمیر و تعویض با این مرکز تماس گرفته باشید ، خدمات ارائه شده بدون هزینه ایاب و ذهاب است .

بعد از تعمیر یا تعویض قطعه ، اگر تلویزیون مجددا خراب شود ، شامل گارانتی نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در تهران بوده و هزینه تعمیر مجدد گرفته نمی شود و تنها در بعضی مواقع که به ندرت پیش می آید هزینه ایاب و ذهاب دریافت می گردد .

تعمیر پنل تلویزیون ال جی در قیامدشت

استفاده از قطعات اورجینال برای تعمیر انواع تلویزیون

یکی از مهم‌ترین مواردی که حتما باید در نظر داشته باشید ، استفاده از قطعات اصل است . در صورتی قطعات غیر اصل و یا تقلبی برای تعمیر تلویزیون استفاده شود ؛ نه تنها ایراد رفع نخواهد شد ، بلکه ممکن است به سایر اجزا نیز صدمه وارد شود .

لذا در این خصوص اهمال نکنید و مراکز تعمیر تلویزیون مجاز را در تامین قطعات اصل انتخاب کنید تا تعمیرکار در صورتی که تلوزیون نیاز به تعویض قطعه داشته باشد ، بتواند از قطعات اصل با گارانتی معتبر استفاده کند . همچنین این مرکز تنها قطعات اصلی را به تعمیرکاران خود ارائه می دهد.

سوالات متداول نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی

بله خوشبختانه شرکت آریان توانسته از کادر متخصص در زمینه تعمیر تلویزیون سونی در منزل بهره ببرد و رضایت مشتری را جلب نمایید.

با اینکه تعمیر بک لایت تلویزیون سونی کاری بسیار حساس می باشد و شرکت آریان تعمیر بک لایت را در منزل انجام می دهد.

زمانی که یک لحظه تصویر بیاید و قطع شود و تلویزیون سونی 6 و 4 چشمک قرمز بزند بله مربوط به بک لایت می باشد.

شرکت آریان در تمامی نقاط استان تهران کار تعمیرات تلویزیون سونی انجام می دهد.

هزینه تعمیر بک لایت سونی بستگی به مدل و سایز تلویزیون دارد.

تعمیرات تلویزیون سونی همگی گارانتی کتبی 6 ماهه تا 1 ساله دارند.

به این محتوا امتیاز بده

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید.

میانگین نظرات / 5. تعداد نظردهی:

اولین نفر شما هستید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.